KPSS’ye Girecek Öğretmenlerimize Başarılar Dileriz

KPSS’ye Girecek Öğretmenlerimize Başarılar Dileriz
A+
A-

Yarın saat 10.00’da yapılacak olan 2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu) ve 14.30’da yapılacak olan Eğitim Bilimleri oturumlarına girecek tüm takipçilerimize başarılar diliyoruz.

ÖSYM’den 15 dakika UYARISI!

 • Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu saat 10:00’da başlayacak olup sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır.Saat 09:45’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaklardır.
 • Eğitim Bilimleri Oturumu saat 14:30’da başlayacak olup sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır.Saat 14:15’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaklardır.

2017 KPSS sorularını tartışıyoruz…

Arkadaşlar konsantrasyon ve motivasyonunuzu bozmamak adına yarın sınav sonuçlanana kadar bildirim mesajı göndermeyeceğiz.

Ayrıca yarın sınav sonrası Allah nasip ederse yakaladığımız soruları da sitemizden siz değerli takipçilerimize duyuracağız. Sınavda çıkan soruları tartışabileceğiniz konular oluşturacağız.

2017 KPSS Güncel Bilgiler uygulamamızı telefonlarınızdan silmemenizi rica ediyoruz. Sınav sonuçlarınız açıklanıp tercih süreci başlayana kadar son dakika gelişmeler ve bu süreçte sizi ilgilendirebilecek bilgileri bildirim mesajı olarak sizlere ileteceğiz.

Yıldız Vermeyi Unutmayın ;)
[Total: 0 Average: 0]

2020 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavları


YORUMLAR
 1. Burcu Nur dedi ki:

  Emeği geçen bütün hocalara çok teşekkürler. Umarım güncel soruların tamamı verdiğiniz bilgilerden çıkar :) Bu uygulamayı keşfetmeseydim muhtemelen güncel kısma hiç çalışamayacaktım. İyi ki buldum sizi Allah razı olsun :)

 2. sibel dedi ki:

  Bu süreçte desteğinizi esirgemediğiniz için Allah razı olsun hepinizden inşallah ?

 3. ramazan kavalci dedi ki:

  Bu yararli uygulamaniz icin bizlerde tesekkur ederiz

 4. Zehra kılıç dedi ki:

  Biz de sizi seviyoruz Allah razı olsun?

 5. Merve sırtlan dedi ki:

  Tesekkurler iyiki varsınız.