İnstagram Yarışması Sonuçları – 31 Aralık 2017

İnstagram Yarışması Sonuçları – 31 Aralık 2017
A+
A-

İnstagram sayfamız üzerinden yapmış olduğumuz ve 2 kişiye Zafer Akan hocamızın yazmış olduğu her sayfada 1 konunun yer aldığı, 2018 KPSS’ye özel olarak hazırlanan ve 30 sayfada KPSS Vatandaşlık ve Anayasayı öğrenmenizi sağlayacak muhtesem ‘Tahtadaki Vatandaşlık’ eserini hediye edeceğimiz yarışmamız sonuçlandı.

Resmi İnstagram Sayfamız: https://www.instagram.com/kpssguncelbilgi/

Yarışma Sonucu
1- @semaaltunnn (646 puan) [ASİL]
2- @gunaykpss (582 puan) [ASİL]
3- @pnrryylmz (436 puan) [YEDEK]
4- @burcuuudemr (418 puan) [YEDEK]

Yarışmamıza katılan tüm arkadaşlarımızı tebrik eder, kazanan arkadaşlarımız bize instagram hesabımız üzerinden ulaşabilir mi? Bir sonraki yarışmada buluşmak ümidiyle ;)

Hediye olarak göndereceğimiz Tahtadaki Vatandaşlık kitabı hakkında:

Değerli Adaylar;
Kamu Personeli Sınavı, Genel Yetenek ve Genel Kültür başlıklarıyla; memur adaylarını büyük bir ders yükünün altına sokmaktadır.
Vatandaşlık başlığı altında hem hukuk kavramları, devlet yönetimi ve idari hizmetin sunumu gibi sınırlandırılması güç anlatımların bulunması, hem de memur adayının ön yargısı; bu bölümün adaylar tarafından tamamen yok sayılmasına ve sınav şansına bırakılmasına neden olmaktadır.
Bu çalışma öncelikle vatandaşlık konularını, geçmiş yıllardaki çıkmış soruları göz önüne alarak sınırlandırmış; 29.7 – 42 cm ölçüleri ile her bir konu tek bir sayfaya toplanmış ve adaya bütünü görmesini sağlamak amaçlanmıştır.
Çalışma standart kalıplardan çıkarak, aday için anlaşılır tablolarla ve örneklerle zenginleştirilmiştir.
Çalışmaya dahil edilen sözlük bölümleri öğrencinin anlatım esnasında karşılaştığı bir terimi anında konu ile ilişkilendirmesi amacıyla sayfanın alt kısımlarında yer almaktadır.
Çalışma; Temel Hukuk Kavramları, Devlet ve Hükümet Şekilleri, T.C. Temel Nitelikleri; Yasama, Yürütme ve Yargı Organları, Türk İdari Teşkilatının yanı sıra Ulusal – Uluslararası kuruluşlara ve 2010-2017 değişikliklerine de yer vermektedir.
2017 Anayasa Değişiklikleri yürürlüğe giren ve girecek olan hükümleriyle, tüm konularda olduğu gibi tek sayfada sunulmuştur.
Öğrencilerin ihtiyaçlarından doğan TAHTADAKİ VATANDAŞLIK, sınava hazırlanırken Vatandaşlık çalışmalarınızda başvurucağınız yegane kaynak olacak…

Tahtadaki Vatandaşlık eserini satın almak isterseniz güvenilir siteler:
İdefix üzerinden satın alın (Fiyat: 16,79₺)
Kitapyurdu üzerinden satın alın (Fiyat: 18,35₺)
DR üzerinden satın alın (Fiyat: 17,94₺)

Yıldız Vermeyi Unutmayın ;)
[Total: 0 Average: 0]

2020 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavları


YORUMLAR
 1. Hakan dedi ki:

  Ama neden hep bu ödülleri kazananlar bayanlar oluyor ??

  1. 2018 KPSS Güncel Bilgiler dedi ki:

   Sanırım bayanlar daha koordine çalışıyor :)

 2. Hakan dedi ki:

  Kazanan arkadaşları kutlarım…