Hakkımızda

Yılların bilgi ve deneyimi ile 2013 yılının ilk çeyreğinde yayın hayatına başlayan kpssguncelbilgi.com, adaylara KPSS güncel bilgi temini sağlamayı hedef edinen ve Türkiye’de ilk defa KPSS Güncel Bilgiler ile alakalı online deneme sınavları hazırlayıp bunları periyodik bir şekilde yayınlayan bünyesinde uzman eğitimcilerin bulunduğu profesyonel bir eğitim portalıdır. Site üzerinden yayını yapılan hizmetler ÜCRETSİZ bir şekilde kullacılara ve adaylara sunulmaktadır.

Türkiye’nin En Çok Ziyaret Edilen Güncel Bilgiler Sitesi

kpssguncelbilgi.com, 1 Haziran – 5 Temmuz 2014 sürecinde Google Analytics tarafından sağlanan verilere göre iki buçuk milyona yakın sayfa görüntülenme sayısına ulaşmıştır.

Türkiye KPSS Tarihinde Bir İlke İmza Attık

İlk uygulamasını 2014 KPSS sürecinde 1 Haziran – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında “her akşam 21:30’da yeni bir güncel bilgiler denemesi” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz online ve ÜCRETSİZ 6 soruluk Güncel Bilgiler Deneme Sınavlarımıza adaylar çok yoğun ilgi gösterdi ve çok sayıda olumlu dönüt aldık. Ve bu süreçte 52 tane Güncel Bilgiler Deneme Sınavı yayınladık.

Bu başarımızdan sonra emek hırsızı, taklitçi kişi, kurum ve siteler yapmış olduğumuz özgün çalışmalarımızı ve test sistemimizi birebir uygulamaya başladı. (Taklitlerimize itibar etmeyiniz.)

Sorularımızın Hepsi ÖZGÜN ve KALİTELİ

Deneme sınavlarımızda yer alan sorular sitemizin uzman eğitimci yazar kadrosu tarafından iyi bir literatür ve ajans takibi yapılarak özenle, özgün bir şekilde hazırlanıp online ortamda öğrencilere anında dönüt imkanı sunacak şekilde www.kpssguncelbilgi.com web sitesi üzerinden yayınlanmıştır.

İlk Güncel Bilgiler Kitabımızı Yayınladık: 10.000 Adet

2014 KPSS sürecinde lisans adaylarına deneme sınavlarımızı online ve ÜCRETSİZ olarak sunmuştuk. Eylül 2014’te yapılan lise ve önlisans KPSS için de sizden gelen yoğun istek üzerine KPSS piyasasına ilk eserimizi kazandırmış olduk. Dinamik Akademi Yayınları tarafından 15 Temmuz 2014 tarihinde 10.000 (on bin) adet olacak şekilde “Güncel Bilgiler 50 Deneme” adlı kitabımızın basımını yaptırdık ve yayınevi tarafından Türkiye’nin her yerinde saygın kitapevleri ve kitapçılarda satışı yapıldı. Detaylı bilgiye şu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz: Güncel Bilgiler konusunda takipçilerimize kaliteli, güvenilir, en güncel bilgileri sunarken sürekli kendini geliştirme ve yenileme.
Vizyonumuz: Türkiye’de güncel bilgiler ve online test denilince akla gelen en iyi marka ve ilk eğitim sitesi olma.

Yasal Uyarı360-98

Yıldız Vermeyi Unutmayın ;)
[Total: 35 Average: 4.3]