Bize Duyduğunuz Güven için Teşekkür Ederiz

Bize Duyduğunuz Güven için Teşekkür Ederiz
A+
A-


2015 KPSS’ye 1 kala… Yarın gerçekleştirilecek 2015 KPSS ile yoğun bir çalışma sürecinin meyvelerini inşallah Genel Kültür, Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri sınavında alacaksınız. Bu süreç ile birlikte Türkiye’nin en iyi ve en çok ziyaret edilen güncel bilgiler sitesi www.kpssguncelbilgi.com olarak 3. sezonumuzu da başarılı bir şekilde atlatmış olacağız.

2015 KPSS sürecinde sizler için güncel bilgi konusunda elimizden geldiği kadarıyla bilgi toplamaya, topladığımız bu bilgileri görselleştirerek sizlere sunmaya ve güncel bilgiler konusunda uzman eğitimci kadromuz sayesinde de bu soruları online güncel bilgi testleri şeklinde sizlere sunmaya çalıştık.

1000-kisi

Geldiğimiz nokta gösteriyor ki bir şeyleri doğru yapmışız ve bize duymuş olduğunuz güven de sorumluluğumuzu daha da artırmaktadır. Şu an 1000 kişi aynı anda sitemizden faydalanıyorsa bunun mutluluğu hiçbir şey ile tarif edilemez.

Çok kaliteli soruların yer aldığı 24 Güncel Bilgi Deneme Sınavı yayınladık. Görselleştirilmiş güncel bilgi kartları ile de çok önemli güncelleri sizlerin kullanımına sunduk. Tabi bunların hepsini ÜCRETSİZ bir şekilde yayınladık. Çünkü sürekli dediğimiz gibi bizim amacımız cebinizdeki para değil, yüreğinizdeki duadır arkadaşlar.

Güncel Bilgileri SMS ile Cep Telefonlarınıza ÜCRETSİZ gönderdik.
2015 KPSS sürecinde bir ilke daha imza attık ve milletin(kendini sözde hoca zannedip, çöp bilgilerle site kuran, yalan ve iftira ile yol alacağını zanneden kişiler) para ile yaptığı bu sistemi bu sezon ÜCRETSİZ bir şekilde sizlere sunduk(haberi için tıklayınız). Burdan 2016 KPSS sürecinde yapacağımız yeni bir uygulamanın da müjdesini verelim.

2016 KPSS’de Android Uygulamamız ile Güncel Bilgiler ÜCRETSİZ bir şekilde Cebinizde olacak.
Kendimizi geliştirmeye ve yeniliklere devam ediyoruz. ÜCRETSİZ sunmuş olduğumuz SMS ile Güncel Bilgiler Uygulamasının yanına bir de Android Uygulama ekleyeceğiz ve güncel bilgileri cep telefonunuza ÜCRETSİZ bir şekilde göndereceğiz.

Bir Teşekkür de Bizlerden Desteğini Esirgemeyen ÇOK DEĞERLİ HOCALARIMIZA
2013 yılında yayın hayatına başlayan www.kpssguncelbilgi.com ‘un bugünkü gücüne erişmesinde katkı ve desteklerini bizden esirgemeyen Mustafa Fırat Hocamıza, Güven Ağ Hocamıza, Beyza Hocamıza, Hamit Hocamıza, Burak Hocamıza ve resmi İnstagram sayfamızın yönetimini üstlenen Zeynep Hocamıza teşekkürü bir gönül borcu olarak biliriz. Biz bir aileyiz ve tek düşüncemiz siz değerli öğrencilerimiz.

www.kpssguncelbilgi.com Yönetim Kurulu

Yıldız Vermeyi Unutmayın ;)
[Total: 0 Average: 0]


YORUMLAR
  1. ahmet dedi ki:

    esas biz teşekkür ederiz

  2. Safiye dedi ki:

    Hocam hersey için sizlerden Allah razı olsun gerçekten bizim işsiz ve hatta parasız olduğumuz şu dönemlerimizde bizim için bu faydali bilgileri ücretsiz bir şekilde hem site üzerinden hem sms ile paylaştınız. Ayrica profesyonel düzeyde yaptınız hizmeti sizde parayla yaparak cebinizdeki 3-5 kuruşu isteyebilirdiniz ama yapmadınız hatta sizin gönderdiğiniz ücretsiz bilgileri sizden birkaç saat sonra gonderen para ile üye olduğum bir sahtekar da vardı ama neyse yaptığının hesabisorulur elbet…