5 yaşındayız ;)

5 yaşındayız ;)

5 yaşında koca yürekli bir siteyiz ;)

kpssguncelbilgi.com olarak yayın hayatına başladığımız 29 Mayıs 2013 Çarşamba günü dün gibi aklımızda ;) Bu süreçte kaç KPSS’ye hazırlanırken sizlere destek olmuşuz, artık saymıyoruz. Kaç güncel bilgi yakaladık, onu da saymıyoruz ;) Kaç yüzbin kişi sitemize tıklamış, deneme sınavımızı çözmüş artık onu da incelemiyoruz…

Ama ilk günkü gibi heyecanımızı koruyoruz. Bize göstermiş olduğunuz ilgi her geçen gün üzerimizdeki sorumluluğu daha da artırıyor. Bu sorumluluğu başarılı bir şekilde yerine getirebilmek ve siz değerli takipçilerimize layık olabilmek adına artık daha fazla çalışıyoruz.

Artık 5. yaşını doldurmuş bir çocuğuz ve büyüyoruz. Tecrübe, birikim ve iyi bir araştırmacı kimliğiyle 2018 KPSS boyunca da sizlerleyiz.

Bu sene 5. yaşımıza özel 50 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı yayınlayacağımızı bilmenizi isteriz ;)

Unutmadan 5. yaşımıza özel bugün KPSS Cepte’ye yapacağınız abonelikler %50 indirim ile 4.99 ₺. KPSS Cepte ile 2018 KPSS hedefin cebinde ;)

KPSS Cepte sadece Google Play’de : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kpsscepte.pro

Yıldız Vermeyi Unutmayın ;)
[Total: 3 Average: 4.7]

2020 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavları


YORUMLAR
  1. fatma dedi ki:

    merhaba.kpss cepte ile kpssguncelbilgi sayfasi ayni mi?hangisini takip etmeliyim bilemedim.ikisi birlikte zor oluyor. 2016 da 3 4 guncel sorusunu denemelerinizden görerek yaptım. cok teşekkür ederim