47 Bin Öğretmen Atamasının Tarihi Belli Oldu

47 Bin Öğretmen Atamasının Tarihi Belli Oldu
A+
A-


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2015 KPSS sonrası yapılacak öğretmen atamalarında atama bekleyen öğretmen arkadaşlarımızı sevindirecek kadro sayısının müjdesi verildi. Ve 47 Bin öğretmen atamasının tarihi böylelikle netleşti. 47 Bin öğretmenimiz Ağustos ayında yapılacak atama ile Milli Eğitim Bakanlığı kadrosu içerisinde kendisine yer bulacak.

Müjde Kırıkkale’den Geldi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırıkkale’de halka yaptığı konuşmada Türkiye gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öğretmen atamaları ile ilgili olarak, “47 bin öğretmenin ataması Ağustos ayında yapılacak” ifadesini kullandı.

Böylelikle sınava az bir süre kala 2015 KPSS’ye hazırlananlar rahat bir nefes aldı. Daha önceden Nisan-Mayıs-Haziran döneminde seçim öncesine bir atama sıkıştırılacağı haberleri bu şekilde boşa çıkmış oldu.

Şimdi 2015 KPSS’ye hazırlananların yapması gereken tek şey bir an önce konu eksiklerini bitirerek sınava tam motive olmalarıdır. Bu süreçte www.kpssguncelbilgi.com olarak ÜCRETSİZ sunduğumuz online güncel bilgi deneme sınavları ve online genel kültür sınavları ile sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Yıldız Vermeyi Unutmayın ;)
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.