Uygulamamızın 2.0 sürümü yayınlandı - KPSS 2019 Güncel Bilgiler Uygulamamızın 2.0 sürümü yayınlandı

Uygulamamızın 2.0 sürümü yayınlandı

Uygulamamızın 2.0 sürümü yayınlandı

KPSS Güncel Bilgiler uygulamamızın 2.0 sürümü Google Play Store üzerinden yayınlandı. Uygulamamızı play store üzerinden güncelleyerek birçok yeniliğe ve özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

2.0 sürümü ile gelen yenilikler nelerdir?

Favori Bilgiler Sistemi Eklendi: KPSS Güncel Bilgiler uygulamamız ile sizlere göndereceğimiz bildirimleri ve bilgileri artık favorilerinize ekleyebileceksiniz. Favori bilgilerinize ise uygulama içerisinde yer alan Ayarlar bölümündeki Favorilerim menüsünden ulaşabileceksiniz.

Yazı Boyutu Ayarlama: Özellikle küçük yazılar konusunda görme problemi yaşayan kullanıcılarımız artık uygulama ayarları bölümünde yer alan yazı tipi boyutunu kullanarak uygulama içerisindeki yazıları büyütüp küçültebileceklerdir.

Bildirimleri Aç – Kapa Özelliği: Artık sizlere gönderdiğimiz bildirim mesajlarını Ayarlar bölümünde yer alan Bildirimi Aç-Kapa özelliğini kullanarak kendinize göre ayarlayabileceksiniz.

Bilgileri Paylaş Özelliği: 2.0 sürümü ile gelen yeni özelliklerden biri de uygulama içerisinde yer alan bilgileri, deneme sınavlarını artık whatsapp üzerinden ya da mesaj yoluyla arkadaşlarınıza iletebileceksiniz.

Uygulama girişine tanıtım introsu eklendi: Uygulamayı ilk defa yükleyen kullanıcılarımızı bilgilendirmek amacıyla sadece ilk girişte karşınıza çıkacak uygulama giriş introsu eklendi.

KPSS Güncel Bilgiler uygulamamızı Play Store üzerinden güncellemek için tıklayınız: https://play.google.com/store/apps/details?id=kpss.guncelbilgiler.com

Unutmadan söyleyelim Önlisans KPSS’ye kadar her saat başı bildirim mesajı ile sizlere bilgi gönderimi çalışmamız bugün itibariyle başladı 😉

Ayrıca uygulamamıza Play Store üzerinden vereceğiniz 5 yıldızlı güzel bir yorum bizi mutlu edecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy verildi, ortalama: 4,33)
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru dedi ki:

    Allah sizden razi olsun bize yardimci oluyorsunuz butun calişan kuruma üstden alt kademeye kadar calisan emek veren herkese tesekkur ederim

BİR YORUM YAZ