Başbakan Davutoğlu'ndan 2015 Şubat Ataması Müjdesi - KPSS 2020 Güncel Bilgiler Başbakan Davutoğlu'ndan 2015 Şubat Ataması Müjdesi

Başbakan Davutoğlu’ndan 2015 Şubat Ataması Müjdesi

Başbakan Davutoğlu’ndan 2015 Şubat Ataması Müjdesi


24 Kasım 2014 Öğretmenler Günü müjdesi Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan geldi ve Ocak ayı içerisinde 15 bin öğretmenin Milli Eğitim Bakanlığı kadrosuna atanacağını söyledi.

ahmet-davutoglusubat-atamasi-mujdesi

Başbakanlığa ait yeni binada Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenlere hitap eden Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, atamasının yapılmasını bekleyen öğretmenlerimizi sevindirecek müjdeyi 24 Kasım öğretmenler gününde verdi. Ahmet Davutoğlu: “Eminim birçok öğretmen adayımızı mutlu edecek bir haberi de sizlerle paylaşmak istiyorum. İnşallah, Ocak ayında emekli olacak öğretmenlerimizin de durumlarını da göz önüne alarak 15 bin yeni kadro ilan edeceğiz ve 15 bin yeni öğretmen atamasını Ocak ayında yapacağız.” dedi.

Ataması yapılacak öğretmenlerimizi şimdiden tebrik ediyoruz. kpssguncelbilgi.com olarak mezun olmuş tüm öğretmenlerimizin atamasının yapılması gerektiği konusundaki görüşümüzü bir kere daha belirtmek istiyoruz.

Şubat 2015 atamasıyla ilgili tüm haberlerimizi sitemizin resmi facebook sayfasından da takip edebilirsiniz. Resmi sayfamızı beğenmek için tıklayınız.

Yıldız Vermeyi Unutmayın 😉
[Total: 0 Average: 0]
BİR YORUM YAZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rıza dedi ki:

    Bir arkadaşım Ağustos ayında tercih yapmamış, sistemde kaydı yok sanırım. Bu atamalarda başvurmasına engel olur mu?